Moefoto

Fotograaf: Ruts Vakulenko https://www.rutsvakulenko.com/

FIBIT

Klient: Viru Keskus https://virukeskus.com/ Stilistika: Katrin Aasmaa, Carol Ott https://katrinaasmaa.com/ Jumestus: Mari-Ly Kapp, Nele Pandis https://nelepandis.com/ Fotod: Margus Johanson http://www.mj.ee/margusjohanson/ Suur aitäh: Kai Keskus https://kai.center/

Art Class 3 lõputöö

Fotograaf: Kristiina Tiimus https://www.kristiinatiimus.com/ Juhendaja: Aili Puss Education https://ailipuss.com/ Jumestaja: Kaisa Kwell

Moefoto

Fotograaf: Ruts Vakulenko https://www.rutsvakulenko.com/

Moefoto

Fotograaf: Ruts Vakulenko https://www.rutsvakulenko.com/

Moefoto

Fotograaf: Ruts Vakulenko https://www.rutsvakulenko.com/

BonBon Lingerie

Klient: BonBon Lingerie Fotograaf: Egert Kamenik https://piltilus.ee/ Modell: Teele Vallimäe

BonBon Lingerie

Klient: BonBon Lingerie Fotograaf: Egert Kamenik https://piltilus.ee/ Modell: Teele Vallimäe